توصیه می کنیم برای ورود به سایت و انجام امور از آخرین نسخه مرورگرهای Mozilla Firefox و یا Google Chrome استفاده نمایید.

 

بعد از ورود به صفحه اصلی کنفرانس، بر روی عبارت Registration کلیک نموده و اطلاعات خواسته شده را مطابق فرم با دقت پر نمایید. نهایتا عبارت اعداد تصویری را در قسمت image code وارد نموده و دگمه Register را بزنید. بعد از اتمام ثبت نام و لاگین کردن، برای ورود به پنل کاربری خود، در کنار نام و نام خانوادگی خود و نماد (قسمت سمت چپ بالای صفحه) بر روی عبارت Enter Admin Area کلیک کنید. علامت آواتار شما می باشد که می توانید آن را با آپلود عکسی از خودتان در قسمت ویرایش پروفایل شخصی جایگزین نمایید.

 

کلیه عزیزان متقاضی باید توجه داشته باشند که گاهاً امکان دارد به دلیل پاره ای مشکلات فنی برای سایت کنفرانس، بعد از ثبت نام ایمیل تأییدی که حاوی نام کاربری و رمز ورود است ارسال نگردد. در این صورت اگر با نام کاربری ایجاد شده قادر به ورود به پنل کاربری خود بوده و البته اطلاعات خواسته شده را نیز بطور کامل و درست وارد نموده باشید ثبت نام اولیه شما بطور صحیح انجام شده و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. به همین منظور بهتر است هنگام ثبت نام عبارت "leave blank for random password" را نادیده گرفته، محل مربوط به درج رمز را خالی نگذارید و خودتان پسورد را تعیین کنید.

 

جهت تکمیل نهایی پروسه ثبت نام، بایست هزینه شرکت در کنفرانس را نیز پرداخت نمایید که مراحل آن در بخش مربوطه توضیح داده شده است.

 

توجه داشته باشید در صورت بروز هر گونه مشکلی مانند فراموشی رمز ورود و امثالهم از ایجاد نامهای کاربری گوناگون اکیداً خودداری نموده و جهت رفع مشکل، درخواست خود را صرفا در وقت اداری و غیر از پنجشنبه ها از ساعت 9 لغایت 15 از طریق تلفن 31452150 با پیش شماره 041 (آزربایجان شرقی) و یا تمام اوقات شبانه روز از طریق آدرس تلگرام aztbaysan@ مطرح نمایید.

 

ضمنا هر گونه پیشنهاد و یا انتقاد سازنده ای را می توانید از طریق گروه تلگرام کنفرانس مطرح نمایید.

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری RICeST پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC شهرداری تبریز تبریز 2018 پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی

طراحی و اجرا: اداره فناوری اطلاعات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان