How to Pay
راهنمایی در مورد شیوه پرداخت هزینه و خرید سرویس مورد نیاز

کل هزینه ثبت نام (شامل ناهار و لوح فشرده مقاله نامه کنفرانس) مبلغ 2/500/000 ریال بوده که شامل هزینه اقامت نمی باشد و اسکان به عهده شرکت کنندگان می باشد. البته در صورت تمایل می توانید از مهمانسرای دانشگاه پیام نور نیز استفاده نمایید که هزینه آن هم 600/000 ریال می باشد(برای کل بازه کنفرانس). هزینه هر وعده ناهار اضافی (جهت همراهان) نیز مبلغ 200/000 ریال بوده و خرید آن اختیاری می باشد و صرفا جهت راحتی همراهان فرد شرکت کننده در نظر گرفته شده است.

 

برای واریز هزینه به دو روش می توانید عمل کنید:

 

1- پرداخت از طریق اینترنتی: بعد از ورود به اکانت خود در سایت کنفرانس، خرید سرویس را از بخش سرویسها و خدمات انتخاب کنید. مقابل عنوان هزینه ثبت نام (شامل ناهار و لوح فشرده مقاله نامه کنفرانس) و یا عنوان اختیاری هزینه یک وعده ناهار(جهت همراهان) تیک زده و سپس عبارت خرید آنلاین درگاه بانک ملی - داده ورزی سداد را انتخاب نموده و بر دگمه خرید کلیک کنید. در صفحه بعدی لوگوی بانک ملی و دگمه اتصال به بانک ملی را خواهید دید که با کلیک روی آن نهایتا به صفحه درگاه پرداخت اینترنتی شرکت پرداخت الکترونیک سداد ارجاع داده خواهید شد و می توانید با ورود اطلاعات کارت بانکی خود پروسه خرید را کامل کنید.

جهت اطمینان خاطر، از نتیجه تراکنش (شماره های پیگیری و ...) می توانید یک نسخه چاپی تهیه نمایید.

تذکر خیلی مهم: به هیچ وجه هزینه اقامت در مهمانسرا را به صورت اینترنتی پرداخت نکنید و جهت اینکار به قسمت "اطلاعات اسکان" مراجعه فرمایید. روش اینترنتی صرفا جهت پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس و ناهار اضافی می باشد.

 

2- پرداخت از طریق مراجعه حضوری به بانک: به یکی از شعب بانک ملی مراجعه نموده و مبلغ 2/500/000 ریال (و یا بیشتر، به میزان لازم جهت خرید ناهار همراهان) به شماره حساب 2177460405000 نزد بانک ملی شعبه تبریز به نام دانشگاه شهید مدنی آذربایجان تمرکز وجوه حاصل از کنفرانس واریز نمایید.

رسید بانکی را اسکن نموده و بعد از ورود به پنل کاربری، از بخش حسابداری - ثبت فیش بانکی مشخصات کامل مندرج روی آن را به همراه فایل تصویری فیش، درج نمایید. بعد از اینکه مدیر سیستم صحت اطلاعات فیش را تأیید نمود مبلغ فیش به اعتبار نام کاربری شما اضافه خواهد شد و شما با استفاده از این اعتبار می توانید سرویس مورد نظر خود را (مثلا هزینه ثبت نام و یا گزینه اختیاری ناهار اضافی) از بخش سرویسها و خدمات که نحوه آن در قسمت قبل توضیح داده شد خریداری نمایید با این تفاوت که در این حالت باید به جای انتخاب گزینه خرید آنلاین، خرید اعتباری را برگزینید.

روند تأیید فیشهای واریزی کمی زمانبر بوده و هیچ گونه نگرانی از بابت تاخیر پروسه تایید نداشته باشید.

البته لازم است که در این روش پرداخت، اسکن فیش بانکی را هم با مشخصات کامل خود به آدرس ایمیل qioqs2018@azaruniv.ac.ir ارسال نموده و اصل آن را نیز در زمان شرکت در کنفرانس به همراه داشته باشید.

 

تذکر خیلی مهم: توجه داشته باشید که شماره حساب مربوط به اسکان متفاوت از حساب مربوط به هزینه کنفرانس و ناهار همراهان می باشد. در صورت تمایل به استفاده از مهمانسرا جهت پرداخت هزینه آن به بخش "اطلاعات اسکان" مراجعه نمایید.

 

واریز یکجا یا جداگانه وجوه هنگام مراجعه به بانک هیچ گونه تفاوتی باهم نداشته و صرفا مجموع آنها اهمیت دارد. مثلا برای واریز هزینه شرکت در کنفرانس می توان یکجا مبلغ 250 هزار تومان و یا دو فیش با مبالغ 80 و 170 هزار تومان واریز کرد. در صورت داشتن همراه، به این مبلغ هزینه ناهار جداگانه (در صورت تمایل) افزوده می شود.

در مورد پرداخت به شیوه اینترنتی نیز می توان خریدها را جداجدا و یا یکجا انجام داد و هیچ گونه تفاوتی باهم ندارند. بدیهی است که فقط واریز هزینه شرکت در کنفرانس اجباری بوده و پرداخت هزینه ناهار همراه اختیاری می باشد.

 

لازم است توجه داشته باشید که همراه به فردی اطلاق می شود که رشته تحصیلی و مدرک وی ارتباطی با فیزیک نداشته باشد در غیر این صورت از پذیرش فرد به عنوان همراه معذور می باشیم و در صورت تمایل شخص به شرکت، برای ایشان نیز لازم است به عنوان متقاضی ثبت نام نمایند.

 

توصیه می شود جهت صرفه جویی در وقتتان و نیز پرداخت آنی و بدون نیاز به تأیید توسط مدیر سیستم، در صورت امکان پرداخت اینترنتی را که راحت ترین روش می باشد برگزینید.

 

با عضویت در گروه تلگرامی کنفرانس می توانید سوالات خود را مطرح نمائید.
لینک دعوتنامه گروه تلگرامی کنفرانس

Auther: مدیر سیستم
Date:1396/9/14

Name :
E-mail:
Image code:
Comment:


دانشگاه شهید مدنی آذربایجان مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری RICeST پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC شهرداری تبریز تبریز 2018 پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی

طراحی و اجرا: اداره فناوری اطلاعات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان