Helpful Tips
نکات درخور توجه شرکت کنندگان

ضمن گرامیداشت مقدم کلیه عزیزان متقاضی شرکت در کنفرانس، توجه شما را به چند نکته جلب می نماییم:

 

  • حین ثبت نام اولیه و در قسمت تعیین نام کاربری و رمز ورود، توصیه می کنیم رمز ورود را خودتان تعیین کنید تا در صورتی که ایمیل تأیید حاوی نام کاربری و رمز ورودتان را بنا به هر دلیلی دریافت نکردید مشکلی در لاگین به سایت نداشته باشید.
  • در صورتی که بنا به هر دلیلی قادر به ورود به پنل کاربری خود نیستید، از ایجاد اکانتهای تکراری اکیداً اجتناب نموده و جهت حل مشکل با مدیر سیستم تماس بگیرید.
  • متقاضیان محترم لازم است جهت نهایی کردن ثبت نام، بعد از تکمیل موارد لازم و یا اختیاری در پنل کاربری هزینه شرکت در کنفرانس را نیز پرداخت نمایند که مراحل آن در بخش «روشهای پرداخت هزینه» توضیح داده شده است. به دلیل وجود پاره ای مراحل اداری، عودت هزینه واریزی در صورت انصراف شخص از شرکت در کنفرانس پروسه ای زمانبر بوده لذا واریز هزینه را زمانی انجام دهید که تصمیم قطعی برای شرکت در کنفرانس دارید.
  • شرکت کنندگان گرامی می توانند در صورت تمایل، در پنل کاربری خود افرادی را به عنوان «همراه» به دبیرخانه کنفرانس معرفی نمایند. لازم است توجه داشته باشید که «همراه» صرفا به فردی اطلاق می شود که رشته تحصیلی و مدرک وی ارتباطی با فیزیک نداشته باشد؛ در غیر این صورت از پذیرش فرد معرفی شده به عنوان «همراه» معذور می باشیم و ایشان در صورت تمایل به شرکت، بایستی به عنوان «متقاضی» ثبت نام نمایند.
  • شخص یا اشخاص معرفی شدۀ واجد شرایط همراه، لزومی به پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس ندارند و صرفاً در صورت نیاز می توانند هزینه ناهار را از قسمت مربوطه در پنل کاربری خود به تعداد مورد نظر خود خریداری نمایند. قبل از این خرید، ابتدا از وضعیت تأییدی فرد همراه خود مطمئن شوید.

 

Auther: مدیر سیستم
Date:1396/11/2

Name :
E-mail:
Image code:
Comment:


دانشگاه شهید مدنی آذربایجان مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری RICeST پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC شهرداری تبریز تبریز 2018 پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی

طراحی و اجرا: اداره فناوری اطلاعات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان